Доставка та оплата.

 

  Кур'єром по місту Київ.

Сплата готівкою кур'єру при при отриманні замовлення. При розрахунку із кур'єром бажано підготувати необхідну суму без решти. Про місто та час, зручним для Вас, можна домовитися по телефону. Вартість доставки у будні дні з 9:00 до 19:00 по місту Київ  — 70 грн.  При обміні або поверненні товару з покупця утримається 70 грн за повторний виїзд кур'єра.  

  Доставка поштовими компаніями по Україні.

а)При 100% передплаті - "Нова Пошта" та "Укрпошта". Безкоштовна доставка по всій Україні (на суму 2000 грн та більше). Ваше замовлення відправляється протягом 1-2 днів з моменту отримання сплати за товар.

 

б)Відправлення вашого замовлення накладеним платежем здійснюється тільки "Новою Поштою" та із передплатою 150 грн (не повертається у разі відмовлення від замовлення). Замовник додатково сплачує 2% від суми замовлення + 25 грн (сбір Нової Пошти за переказ оплати за товар). Відправлення відбувається в день замовлення або на наступний день.

 Отримання замовлення у поштовому відділенні відбувається за паспортом або за будь-яким іншим документом, що засвідчує особу отримувача. 

   Номер відправлення Вам повідомляє наш менеджер, після відправлення товару.

      За всіма питаннями, які стосуються: доставки, сроків, вартості та інші — контактуйте з нами .