Поширені запитання

Як я можу оформити замовлення?

Через сайт (цілодобово)

Обираєте бажаний товар, розмір, клікаєте "Купити", переходите в "Мій кошик" (у правому верхньому кутку), клікаєте "Оформити замовлення", заповнюєте ваші контактні дані, спосіб доставки, спосіб оплати, клікаєте на "Підтвердити замовлення". 

За телефоном або Viber.

(044)227-03-50 або (093)543-04-76 Viber, з понеділка по неділю з 10:00 до 18:00.

 

Через ел.пошту (цілодобово).

order@m-style.com.ua. У листі вказуєте модель, розмір та Ваші контактні дані. 

Після чого, протягом дня з Вами зв'яжеться наш менеджер та повідомить про наявність Вашого розміру та строки доставки. 

Телефоную, ніхто не бере слухавку. Як це розуміти? Що Робити?

 

Якщо на Ваш дзвінок не відповідають, можливо менеджер вийшов або знаходиться на складі. Будь-які питання можете ставити у Viber та E-mail  або у повідомленні, при оформленні замовлення.

Чому у вас  такі низькі ціни на шкіряне взуття,  це не справжня шкіра?

 

Якщо в описі моделі написано, що вона шкіряна, то вона дійсно виготовлена із натуральної шкіри. Якщо модель зроблена зі штучної шкіри, тоді і в описі обов'язково буде про це написано! Ми тісно співпрацюємо із взуттєвими фабриками – приймаємо  участь в розробці моделей, за це нам надаються виняткові умови співпраці. Основна частина взуття замовляється задовго до початку сезону, тому наші ціни мають перевагу від цін конкурентів. 

Я придбала у Вас взуття, за розміром все підійшло. На наступний день пішла в ньому на роботу та зрозуміла, що мені вони не підходять. Чи можу я його (взуття) повернути чи обміняти на інше?

 

Нажаль, ні. Взуття, яке було у використанні, не підлягає поверненню або обміну. 

Чи можу я одразу повернути взуття кур'єру, якщо воно мені не підійшло?

 

Так. Ви можете відмовитися від замовлення. Сплата за доставку вітається ;)

Чи можу я приїхати до вас та обрати собі взуття?

Нажаль, ні. Наш офіс та склад знаходяться у Києві на території , де вхід здійснюється за перепустками.  Але, Ви можете обрати та придбати запропоноване на сайті та інші моделі взуття у магазинах міста  Київ. Адреси магазинів можна подивитись ТУТ . Інформацію по наявності певних моделей в магазинах ми не маємо.